Проект за добитник на награди од Седмата кралица

ВЕЛЕТЕ ХЕЛО ДО ВАШИТЕ НАЈДОБРИ ПРИЈАТЕЛ КЛЕО.

Повеќе не треба да бидете професионален развивач или дизајнер за да креирате прекрасна веб-страница. Нека вашата имагинација бега дива и создадете ја страницата на вашите соништа. КЛЕО ги има сите алатки за да започнете. Исто така, постојано се подобруваат и додаваме нови функции. Ги добивате сите нови верзии БЕСПЛАТНО време на живот.

2.247

Членови на Интернет

362

ГРУПИ НА ИНТЕРЕСИ

43.815

ТЕМИ КРЕИРАНА

Придружете ни се денес и споделете го истото искуство со најсреќните корисници ширум светот

ПОВЕЕ ЗА СЕКОЈ ДВД НА ПРЕЗЕНТАЦИЈА

KLEO е професионална деловна тема која ќе ви покаже апликација, услуги, портфолио, изградба на заедница или дури и продажба на производи во стил.

Создадете сложени распоред користејќи супер едноставен Build-Page Builder

KLEO е тема со голем потенцијал, чиста, едноставна и реализирана со одговорен дизајн, комплетно погоден за секаков вид на корпоративни и деловни веб-страници.

Со К-Елементите како модуларни кодови можете да добиете креативни со неограничени комбинации на лесни-употребени кратенки и брзо да креирате секаков вид страница што ви се допаѓа.

Погледнете ги главните теми на темата

WooCommerce подготвена Функцијата ќе биде додадена наскоро!

Со WooCommerce можете да продадете дигитални, физички или преземања на производи со леснотија.

Оценети на Решение бр. 1 од ентузијасти во светски рамки

Некои од најзначајните карактеристики на KLEO

Членството е подготвено

Создадете Ниво на членство и лесно ограничувајте ја содржината врз основа на пристапот до членките

Интеграција на Пријавување / Регистрирање на Фејсбук

Лесно се регистрирате или најавите со вас профил на Фејсбук. Сè што ви треба е вклучено, само овозможете ја функцијата од панелот Администратор

Над 40 страници

Покажете статус на регистрирани корисници преку Интернет во реално време

Уникатен дизајн

Buddypress & bbPress никогаш не уживале толку големо внимание на деталите. Современ и чист дизајн.

Екстремно флексибилен

Повеќе не треба да бидете професионален развивач или дизајнер за да креирате прекрасна веб-страница. Нека вашата имагинација бега дива и создадете ја страницата на вашите соништа. КЛЕО ги има сите алатки за да започнете.

Влечи и испушти го градител на страници

Не е потребно кодирање во градењето на професионална веб-страница. Вклучени како додаток, K Elements обезбедуваат уникатни елементи за создавање страшни страници.

Бесплатни ажурирања

Многу одлични карактеристики допрва треба да дојдат на оваа тема, па бидете првите што треба да ги знаете.

Извонредна поддршка

Придружете се на нашата среќна заедница, добијте помош и започнете да учите нови работи. Исто така, постојано се подобруваат и додаваме нови функции. Ги добивате сите нови верзии БЕСПЛАТНО време на живот.
На Kleo му веруваат 73,000+ клиенти и компании ширум светот

ВО СЛУЧАЈ ПОТРЕБНО ПОМОШ

Прашање Пресалеш?

Оваа тема доаѓа со широка датотека за помош што објаснува како да го поставите секој аспект на темата, сепак, ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме ако ви треба техничка поддршка или имате било какви прашања. Не двоумете се да не контактирате преку нашиот форум за поддршка.

Потребна ви е поддршка?

Оваа тема доаѓа со широка датотека за помош што објаснува како да го поставите секој аспект на темата, сепак, ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме ако ви треба техничка поддршка или имате било какви прашања. Не двоумете се да не контактирате преку нашиот форум за поддршка.

Проверете го форумот

Оваа тема доаѓа со широка датотека за помош што објаснува како да го поставите секој аспект на темата, сепак, ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме ако ви треба техничка поддршка или имате било какви прашања. Не двоумете се да не контактирате преку нашиот форум за поддршка.

© 2019 frenzs.net

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Ние не сме наоколу сега. Но, можете да ни испратите е-пошта и ќе ви се вратиме, побрзо.

Испраќање
mk_MKМакедонски јазик
en_USEnglish arالعربية afAfrikaans aryالعربية المغربية asঅসমীয়া azbگؤنئی آذربایجان belБеларуская мова bn_BDবাংলা boབོད་ཡིག bs_BABosanski caCatalà cebCebuano cs_CZČeština cyCymraeg da_DKDansk de_DEDeutsch de_DE_formalDeutsch (Sie) de_ATDeutsch (Österreich) de_CH_informalDeutsch (Schweiz, Du) de_CHDeutsch (Schweiz) dzoརྫོང་ཁ elΕλληνικά eoEsperanto es_CLEspañol de Chile es_VEEspañol de Venezuela es_ESEspañol es_GTEspañol de Guatemala es_CREspañol de Costa Rica es_COEspañol de Colombia es_AREspañol de Argentina es_PEEspañol de Perú etEesti euEuskara fiSuomi fr_CAFrançais du Canada fr_FRFrançais fr_BEFrançais de Belgique furFriulian gdGàidhlig gl_ESGalego hazهزاره گی he_ILעִבְרִית hi_INहिन्दी hrHrvatski hu_HUMagyar hyՀայերեն is_ISÍslenska it_ITItaliano ja日本語 jv_IDBasa Jawa ka_GEქართული kabTaqbaylit kkҚазақ тілі kmភាសាខ្មែរ knಕನ್ನಡ ko_KR한국어 ckbكوردی‎ loພາສາລາວ lt_LTLietuvių kalba lvLatviešu valoda ml_INമലയാളം mnМонгол mrमराठी ms_MYBahasa Melayu my_MMဗမာစာ nb_NONorsk bokmål ne_NPनेपाली mk_MKМакедонски јазик

Пријавете се со вашите ингеренциите

или    

Заборавивте детали?

Креирај сметка